Forum Społecznościowe Mieszkańców Gminy i Miasta Ulanów

Forum Społecznościowe


#1 05-12-2010 00:02:00

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 04-12-2010
Posty: 20

Ogłoszenia

Wszelkiego rodzaju ogłoszenia, przygotowałem formularz, w nawiasach przykładowy wpis:

Rodzaj ogłoszenia: (Kupno/Sprzedaż/Zamiana/Usługa)
Oferta: (Przedmiot lub wykonywana usługa)
Miejscowość: (Ulanów, Wólka Tanewska)
Kontakt: (e-mail: jan.kowalski@wp.pl/gg: 4890281)
Uwagi: (Przedmiot jest uszkodzony, nieużywany)
Zdjęcie: (Można wkleić lub dać link za pomocą imageshack.us)

Zapraszam!

Offline

 

#2 05-12-2010 23:34:12

sprzedam opony zimowe

Gość

Re: Ogłoszenia

185/60 R14 Continental T800 stan jak nowe. crotalus@onet.eu

 

#3 07-12-2010 16:02:23

abramakabra

Gość

Re: Ogłoszenia

Treść posta została usunięta.

 

#4 07-12-2010 17:31:08

Bordello

Gość

Re: Ogłoszenia

Treść posta została usunięta.

 

#5 07-12-2010 18:48:24

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 04-12-2010
Posty: 20

Re: Ogłoszenia

abramakabra

    Gość
    IP: 2x7.9x.x0.19x
    E-mail

Bordello

    Gość
    IP: 2x7.9x.x0.19x
    E-mail


Wiedz, że nie jesteś anonimowy i za kolejne takie posty, będę publikował Wasze adresy IP, bo leżą mi jak na dłoni.

Offline

 

#6 07-12-2010 20:34:35

niekumaty

Gość

Re: Ogłoszenia

Administrator napisał:

abramakabra

    Gość
    IP: 2x7.9x.x0.19x
    E-mail

Bordello

    Gość
    IP: 2x7.9x.x0.19x
    E-mail


Wiedz, że nie jesteś anonimowy i za kolejne takie posty, będę publikował Wasze adresy IP, bo leżą mi jak na dłoni.

i co z tego ze opublikujesz ich  IP ?????? jest wogole mozliwosc dla zwyklego zjadacza chleba sprawdzic po numerze IP kto to jest ?
TAK Z CIEKAWOŚCI PYTAM

 

#7 07-12-2010 20:51:08

rumcajs

Gość

Re: Ogłoszenia

Zapytanie do admina.
Opublikowane wyżej IP to IP6 czy IP4 ale nie całe ? Skoro mają być publikowane to dlaczego nie całe. Trzeba tępić nieodpowiednie osoby od początku, aby inni wiedzieli że nie mogą sobie na wszystko pozwolić. Proszę o ewentualne uzupełnienie ukaranych IP.

 

#8 07-12-2010 20:53:39

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 04-12-2010
Posty: 20

Re: Ogłoszenia

niekumaty napisał:

Administrator napisał:

abramakabra

    Gość
    IP: 2x7.9x.x0.19x
    E-mail

Bordello

    Gość
    IP: 2x7.9x.x0.19x
    E-mail


Wiedz, że nie jesteś anonimowy i za kolejne takie posty, będę publikował Wasze adresy IP, bo leżą mi jak na dłoni.

i co z tego ze opublikujesz ich  IP ?????? jest wogole mozliwosc dla zwyklego zjadacza chleba sprawdzic po numerze IP kto to jest ?
TAK Z CIEKAWOŚCI PYTAM

To z tego, że odpowiednie osoby potrafią dojść po IP do adresu.
Ja mając ip mogę sprawdzić dostawcę internetu, który w razie przestępstwa, oszustwa jest w stanie udostępnić dane usługobiorcy.

Ten adres IP specjalnie 'zaiksowałem', żeby to była przestroga, dla następnych.

Offline

 

#9 07-12-2010 20:59:24

rumcajs

Gość

Re: Ogłoszenia

No właśnie, dlaczego od razu nie  pokazywać całego IP ? - przecież to prawo admina ( na innych forach z automatu wyskakują IP wszystkich użytkowników). Niech osoby które nie potrafią się normalnie wypowiedzieć nie będą psuły renomy forum. Wg. mnie na szeptach ulanowskich działo się źle i na szczęście zostało to zakończone. Trzymajmy fason na nowym forum. Powodzenia

 

#10 07-12-2010 22:02:23

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 04-12-2010
Posty: 20

Re: Ogłoszenia

Szepty Ulanowskie nie były najgorszym forum, jednak administrator założył je na silniku Quick Forum, który jest prosty jak konstrukcja cepa i niestety nie miał praktycznie władzy i wpływu na to co ludzie pisali. Nie mógł usuwać, edytować postów i nie widział IP tych, którzy pisali komentarze. Ja to forum staram się budować od fundamentów tak, aby nikt nie mógł się przyczepić, że coś jest niezgodne z prawem.

Pozdrawiam, Administrator.

Offline

 

#11 08-12-2010 01:01:15

Abramakabra

Gość

Re: Ogłoszenia

Administrator napisał:

Szepty Ulanowskie nie były najgorszym forum, jednak administrator założył je na silniku Quick Forum, który jest prosty jak konstrukcja cepa i niestety nie miał praktycznie władzy i wpływu na to co ludzie pisali. Nie mógł usuwać, edytować postów i nie widział IP tych, którzy pisali komentarze. Ja to forum staram się budować od fundamentów tak, aby nikt nie mógł się przyczepić, że coś jest niezgodne z prawem.

Pozdrawiam, Administrator.

ale pierdoły wypisujesz , jeśli chcesz się opierać na gotowcach do sprawdzania adresów IP to odsyłam raczej do piaskownicy pobaw się babeczkami z piasku a niebaw się w zakłądanie forum bo do tego potrzeba trochę wiedzy,  a żeby sprawdzić konkretny adres to musisz sobie sam odpowiednią funkcje napisać w przeciwnym razie będzieszpodawał takie dane jak tutaj " IP: 2x7.9x.x0.19x " a tego typu adresów proxy jest w sieci od groma . właściwie to i for na temat ulanowa jest kilka ale nikt nic nie pisze bo to zbyt mała dziura jest żeby coś się tam działo a jak już coś napiszą to połowa miasta zaraz się oburza i sądami straszy Administratora .
Inni z kolei oglądają się na innych żeby tamci napisali coś śmiesznego bo sami się boją że ich namierzą .
Takie forum w takiej dziurze to utopia jest

 

#12 08-12-2010 07:37:14

cep do rumcajsa

Gość

Re: Ogłoszenia

"Trzeba tępić nieodpowiednie osoby od początku"? Człowieku?! Skąd żes się urwał? "Aby inni wiedzieli, że nie mogą sobie pozwolić"? Chyba Cię rodzice skrzywdzili w dzieciństwie. Lepiej szybko idź i się zapisz na jakieś forum dla emerytowanych ubeków.

 

#13 08-12-2010 07:49:54

cep

Gość

Re: Ogłoszenia

Ludzie uważajcie na to forum, bo może to być ubecka prowokacja. Dopóki nie wiemy, kto za nim stoi, odradzam otwarte wypowiedzi.

 

#14 08-12-2010 09:22:05

rumcajs

Gość

Re: Ogłoszenia

Miałem na myśli wypowiedzi nie zgodne z regulaminem tego forum ( bezpodstawne pomówienia innych, wulgaryzmy , itp). Nie wprowadzaj tutaj PRL-owskiej tematyki, to nie te czasy człowieku. Forum jest po to aby ludzie mogli się wymieniać poglądami, myślami... Tylko niektórzy myślą że na takim forum mogą napisać wszystko " pan x to złodziej i ma kochankę panią y" tylko dlatego że kogoś nie lubią i chcą go zniszczyć.
Pozdro

 

#15 08-12-2010 14:02:22

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 04-12-2010
Posty: 20

Re: Ogłoszenia

@Abramakabra

Znowu się naprzykrzasz. Uwierz mi, że widziałem posty na echu dnia, że potrzebne jest nowe forum, coś na wzór Szeptów. To co jest teraz to jakieś marne blogi odwiedzone przez 5 osób. Poza tym nigdzie nie pisałem, że jestem jakimś specem od forów, bo się tym nie zajmuję. Założyłem proste nieskomplikowane forum, żeby każdy miał prawo się wypowiedzieć i czegoś dowiedzieć.

Rumcajs przedstawił moje myśli w 100%.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsychoterapia Piła www.zoomaniak.pl www.pokemonek.pl