Forum Społecznościowe Mieszkańców Gminy i Miasta Ulanów

Forum Społecznościowe


#16 09-12-2010 09:10:40

cep

Gość

Re: Ogłoszenia

Ja to Ci się już stary naprzykrzał nie będę. Miłych chwil z rumcajsem życzę. Pa

 

#17 09-12-2010 16:03:52

Administrator

Administrator

Zarejestrowany: 04-12-2010
Posty: 20

Re: Ogłoszenia

Nie to miałem na myśli, ale jeśli obrażasz mój pomysł bezpodstawnie z beznadziejnymi argumentami to nie życzę sobie czegoś takiego.

Offline

 

#18 03-02-2011 22:19:49

mathew

Gość

Re: Ogłoszenia

Witam wszystkich, coś daleko odbiega ten dział od "ogloszeń"
Ale wracajac do tematu, szukam domu do wynajęcia. Jesli Ktos coś wie to proszę o info
mathew7777@interia.pl
Dzięki z góry
M

 

#19 10-03-2011 21:40:10

zainteresowany

Gość

Re: Ogłoszenia

Witam
Szukam lokalu pod niewielki sklep (nie spożywka, nie kwiaty) w Ulanowie , najlepiej w okolicach rynku. Proszę pisać na maila: [mail]l.gorkas@interia.pl[/mail]. Z góry dziękuję za informację.

 

#20 03-11-2011 22:49:49

Ulotki

Gość

Re: Ogłoszenia

Zlecę rozniesienie ulotek formatu A6 po Ulanowie i Wólce Tanewskiej. W sumie jakieś 800-900 ulotek. Chodzi o zostawienie ulotki w płocie lub skrzynce pocztowej. Proszę o propozycje cenowe i możliwie najszybsze terminy na maila.

 

#21 19-03-2012 04:56:18

xczqweqr

Gość

Re: Ogłoszenia

eterna mujer femenina, Brigitte Bardot.

BB es un bolso distinto, revolucionario en sus formas, materiales y colores, y elaborado con un gran respeto hacia el medio ambiente y los animales. El  <a href="http://www.calvinkleinbaratos.es">comprar calzoncillos Ropa interior de Calvin Klein</a> bolso  boxer calvin klein baratos BB es una elegante pieza pensada para aquellas féminas que Calvin klein Ropa interior  disfrutan descubriendo a través de  calvin klein underwear los sentidos calzoncillos calvin klein baratos , la sensualidad, la  Boxers Calvin Klein elegancia y la libertad. En definitiva, un objeto de deseo para las mujeres.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzewozy wodomierze wrocław spanie heineken opener festival